Pirelli Track Day Biķerniekos

      Šī gada 18. augustā, norisinājās vadošā moto riepu ražotāja Pirelli un motošosejas kluba MOTOAPLIS, organizētā PIRELLI TRACK DAY, kurā piedalījās aptuveni 70 dalībnieku un moto interesentu, tajā skaitā labākie Baltijas braucēji- Hanno Velt, Šarunas Pladas, Andrejs Grīnbergs, Garijs Rožkalns, kā arī jaunais un perspektīvais braucējs Jānis Eglītis.

     Pirelli uzskatāmi nodemonstrēja savas iespējas piedāvāt konkurētspējīgas sacensību riepas, par lieliskām cenām un pietiekošā daudzumā, lai apmierinātu ikviena vēlmes. Tika piedāvātas gan riepas treniņiem/iesācējiem – Diablo Superbike PRO slick un Diablo Supercorsa BSB, gan riepas sacīkstēm Diablo Superbike slick (SC0, SC1,SC2) un Diablo Supercorsa (SC0, SC1,SC2).

     PIRELLI TRACK DAY ietvaros ikvienam motociklistam bija iespēja izbaudīt sajūtas, ko spēj sniegt motocikls, ātrums un iespēja izmēģināt savus spēkus un prasmes, dodoties trasē ar Baltijas labākajiem motošosejas braucējiem.

     Pasākuma dalībniekiem bija iespēja ne vien izbraukt iegādāties moto riepas un tās izmēģināt trasē, bet arī atgūt spēkus un izbaudīt atspirdzinājumus, par to īpaši bija parūpējies pieredzējušais moto pasākumu organizators- klubs MOTOAPLIS.

     Runājot par nākotnes plāniem – sadarbība ar biedrību MOTOAPLIS tiks turpināta, tāpat kā ar treniņu un sacensību organizētājiem Igaunija un Lietuvā. TRACK DAY rīkošana atkārtoti pierādīja savu noderīgumu Baltijas sportistu izaugsmei un nākotnes sasniegumiem.