PKP nomainīs visu izmēru bojātās Pirelli riepas bez maksas

      Līdz šim, programma TYRElife attiecas uz visām Pirelli vieglo automašīnu un džipu riepām, kuru izmērs ir sākot no 16 collām un tās iegādātas pēc 25. marta. 

 

     Pateicoties pastiprinātajai klientu interesei, Pirelli Key Point paplašina TYRElife programmu un turpmāk, TYRElife paplašinātās garantijas nosacījumi darbosies uz visu izmēru Pirelli vieglo automašīnu un džipu riepām, kas iegādātas pēc 22.jūlija.  

 

 

   

 TYRElife – paplašinātā garantijas programma Pirelli riepām, kas ir papildus garantija jau esošajai standarta garantijai. Kļūstot par TYRElife programmas biedru, autovadītājs var veikt bezmaksas riepu apmaiņu mehānisku bojājumu gadījumā, ieskaitot arī riepu saduršanu, sagriešanu, sadedzināšanu, formas zaudēšanu un citus mehāniskus bojājumus, kas radušies riepu lietošanas rezultātā. Garantija darbojas 12 mēnešu laikā no riepu iegādes brīža. TYRElife  garantija zaudē spēku, ja riepas bojājumi radušies vandālisma rezultātā vai riepu montāžas laikā, kā arī, ja riepu protektors ir mazāks par 4 mm ziemas riepām un 3 mm vasaras riepām. Bezmaksas riepas maiņa tiek veikta Pirelli Key Point riepu centru tīklā.

 

 

     Par TYRElife programmas dalībnieku var kļūt, iegādājoties vismaz vienu Pirelli riepu komplektu (4 riepas), uz kuru attiecas TYRElife programmas noteikumi, un 30 dienu laikā no riepu komplekta pirkuma brīža reģistrējoties www.pkp.lv.