Japāņu ražotāja Yokohama riepas ADVAN iekļautas Porsche Panamera oriģinālajā komplektācijā

      Yokohama riepas ADVAN Sport V105 tika izvēlētas Panamera modelim, jo pieder UHP kategorijai un ir atjaunota versija Yokohama ADVAN Sport V103 riepas modelim, kurš tika uzlabots, jo mūsdienu jaudīgās automašīnas, tādas kā Mercedes, Audi, Porsche, Bentley un citas, kļūst arvien ātrākas un lielāks uzsvars tiek likts uz komforta uzlabošanu.

 

      Vairāku tehnisko raksturlielumu ziņā, jaunā riepa ir kļuvusi labāka par savu priekšgājēju un, papildus visiem uzlabojumiem, spēj nodrošināt vēl labākus rezultātus un optimālu balansu starp drošību un komfortu.

 

      Tā kā riepas atšķiras ar īpaši uzlabotu gaitu, tajā pašā laikā, riepai piemīt sportiskas īpašības un, tieši tādēļ, tās tika izvēlētas jaunajam Porsche Panamera sporta sedanam.

 

      Panamera modelim tiks uzstādītas riepas ADVAN Sport V105 izmēros – 255/40ZR20 101Y (priekšējai asij) un 295/35ZR20 105Y (aizmugurējai asij).

 

      Yokohama ir viens no pasaules līderiem riepu ražošanā un strauji attīstītās tehnoloģiju jomā. Tieši tādēļ arvien vairāk globālo autoražotāju izvēlas tieši Japānas ražotāja riepas saviem visjaunākajiem modeļiem.